1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцька громада провела в останню дорогу трьох загиблих Героїв – Геннадія Лукашука, Сергія Ніверського та Миколу Гарджалу

Луцька громада провела в останню дорогу трьох загиблих Героїв – Геннадія Лукашука, Сергія Ніверського та Миколу Гарджалу

Мешканці міської територіальної громади попрощалися з трьома військовослужбовцями, які загинули у війні з російськими окупантами. Сьогодні, 22 червня, у Кафедральному соборі Святої Трійці відспівали Геннадія Лукашука та Сергія Ніверського, а в храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Полонка – Миколу Гарджалу.

 
 
 

Геннадій Лукашук (09.09.1966 року народження) загинув 18 червня в районі населеного пункту Новоданилівка Запорізької області.

Сергій Ніверський (08.08.1974 року народження) загинув 19 червня в районі населеного пункту Степове Василівського району Запорізької області.

Микола Гарджала (06.12.1994 року народження) загинув 11 червня в районі населеного пункту Іванівське Донецької області.

До спільної молитви за упокій душ спочилих разом із духовенством, родиною, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучилися Луцький міський голова Ігор Поліщук та секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Геннадія Лукашука та Сергія Ніверського поховали на міському кладовищі у селі Гаразджа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Миколу Гарджалу поховали на кладовищі у селі Полонка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Щирі співчуття рідним і близьким!

Вічна пам’ять, честь і шана Героям!

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)