1. Головна
  2. Оголошення

Луцька міська рада формує склад Консультаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» Луцька міська рада формує склад Консультаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб (далі - Рада).

Рада є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою вирішення питань, пов’язаних із реалізацією державної та місцевої політики у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб на території Луцької міської територіальної громади.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

- заяви у довільній формі;

- документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

- документа про освіту (за наявності);

- мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

- відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

- довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради, які оцінює орган, при якому утворено Раду, є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проєктів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб.

Пропозиції щодо включення до складу Ради подаються в паперовій формі до Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку (вул. Лесі Українки, 35, м.Луцьк) або до департаменту соціальної політики Луцької міської  ради (каб. 301, проспект.Волі, 4а, м.Луцьк), в електронній формі - на електронну адресу: office@lutskrada.gov.ua.

Пропозиції приймаються до 06 жовтня 2023 року включно.

 

 

Департамент соціальної політики міської ради