1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцька міська рада придбала і передала військовим позашляховик Nissan

Луцька міська рада придбала і передала військовим позашляховик Nissan

Сьогодні, 18 листопада, Луцький міський голова передав військовим 4-ї бригади оперативного реагування Нацгвардії автомобіль. Йдеться про дизельний Nissan. Таку техніку просили в Ігоря Поліщука представники вищезгаданого формування кілька тижнів тому, однак нагода забрати її випала тільки зараз. Місію виконав боєць з позивним “Чайка”, який проходив реабілітацію після поранення у луцькому шпиталі.

 
 
 

Чоловік каже, на фронті машини — то розхідний матеріал. Вони попадають під обстріли, підриваються, виходять з ладу через надмірну експлуатацію. Тому потреба у надійному транспорті у “гарячих точках” є завжди. Головна умова: техніка має бути обслужена і повнопривідна, позаяк з дорогами там, де йде війна, велика проблема. Їх просто не існує.

 
 

Тому позашляховик їде на Лиманський напрямок технічно справним, має камуфляжне фарбування і майже нову гуму. Гроші на його купівлю зібрали працівники Луцької міської ради та її структурних підрозділів,- зазначив Ігор Поліщук. До речі, з часу повномасштабного вторгнення, муніципалітет посприяв військовим вже шістьма десятками автомобілів. Їх придбали з одноденного щомісячного заробітку його працівників, котрі добровільно збирають гроші, аби пришвидшити українську перемогу.

 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)