1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцькі дітки взяли участь у Всеукраїнських театральних зустрічах “Червоноград скликає друзів”

 Луцькі дітки взяли участь у Всеукраїнських театральних зустрічах “Червоноград скликає друзів”

 

15 березня 2019 року за сприяння управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вихованці громадських організацій батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку, «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя», «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята» взяли участь у ХІІІ Всеукраїнських театральних зустрічах «Червоноград скликає друзів». Це унікальний захід, адже він надає можливість дітям та молоді з особливими потребами розкрити свій творчий потенціал, привернути увагу суспільства до потреб неповносправних осіб та сприяти їх інтеграції в соціум.

 
 

Цьогоріч місто Луцьк на фестивалі представили творчі колективи громадських організацій з цікавими та багатогранними театральними роботами. Зокрема, учасники театральної студії «Сонячне сяйво» громадської організації батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку неперевершено виступили з виставою «Цар Плаксій та Лоскотун». А досвідчений колектив театральної студії «ТАМІ»- громадської організації «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя» виступив з виставою «Ярмарок по-волинськи». Потішили глядачів виразним читанням гуморесок «Мудра мати» та «Кухлик» Анна Сучко, Іван Штань та подружжя Альони та Миколи Стасюків. Також зачарувала учасників та гостей фестивалю вистава «Легенда про Луцьк», з якою дебютував творчий колектив «Аматори від ГО «Янголята». Юним акторам вдалось показати свою майстерність та подарувати присутнім багато позитивних емоцій.

 

Організатор свята - голова правління Червоноградської міської організації неповносправної молоді «Ніка» Наталія Хайсанова зазначила, що з року в рік виконавчий рівень багатьох колективів зростає, а це свідчить про їх професіоналізм та велику самовіддану працю.

На завершення фестивалю громадські організації батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку, «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя», «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята» були відзначені почесними грамотами Червоноградської міської ради.

 

 

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді