1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцькі “янголята” отримали різдвяні подарунки

Луцькі “янголята” отримали різдвяні подарунки

Громадську організацію «Янголята», що займається адаптацією до самостійного життя дітей з розладами аутичного спектру, сьогодні, 11 січня, вітали з новорічно-різдвяними святами представники міської ради: Ірина Чебелюк та Ліна Галан. Озвучили вони і вітання від очільника Луцької громади Ігоря Поліщука.

 
 

“Шановні діти та батьки, від щирого серця вітаю вас! Бажаю радості, добра, любові. Знаю, вам не легко, але, дякуючи Божій опіці, можна здолати усі труднощі. Тож всього вам найкращого, найпозитивнішого, миру і спокою у ваших душах”, - сказала Ірина Чебелюк.

Святкова зустріч відбулася у комунальному приміщенні, яке майже три роки тому відкрили для потреб вищезгаданої організації. Вулиця Огієнка, 20. Тут є все необхідне для соціалізації дітей: кімнати для групових і самостійних занять, сучасний ремонт й чудова атмосфера. Аби вона стала ще позитивнішою, заступник Луцького міського голови і начальник управління соціальних служб для сім'ї дітей та молоді захопили з собою смачні солодкі подарунки, які передали вихованцям закладу.

 
 
 
 

Натомість "Янголята" поділилися з присутніми своїм презентаційним різдвяним фільмом. Як розповіла згодом голова ГО Юлія Поліщук, натепер у Луцьку налічується близько 60-ти дітей із аутичним синдромом, в області їх – 150. Як правило, це творчо обдаровані особи, котрі, на жаль, потребують часткової або повної батьківської опіки.

 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)