1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцький хаб ВОНА організував екскурсію на ферму мікрозелені Vitamins Greens

Сила – в мікрозелені! І тут йдеться не лише про корисні властивості паростків, а й про те, як з маленької насінинки можна виростити успішний бізнес.

У цьому на власному досвіді переконалась засновниця ферми мікрозелені Vitamins Greens Оксана Черемісіна, до якої на ознайомчу екскурсію завітали клієнтки Луцького хабу ВОНА.

 

Сьогодні пані Оксана вирощує мікрозелень та реалізує її в торгових мережах, а все почалося з кількох лотків, які жінка посіяла для власного споживання.

Як і в кожному бізнесі мають місце помилки та спроби. Пані Оксана не виключення, адже вивчала багато інформації, пробувала різні варіанти вирощування та насіння.

Для паростків треба особливий мікроклімат, але це не спинило жінку, тож вона плідно попрацювала над облаштуванням цілої ферми.

Сьогодні на Vitamins Greens представлений асортимент 13 видів мікрозелені. На цьому амбітна бізнесвуменка не зупинилась і окрім насіння пророщує ще й пшеницю, чечевицю, нут та зелену гречку.

 

Усі рослини підприємиця вирощує під пресом, тобто ставить кілька засіяних насінням лотків один на одного, а зверху кладе невеликий камінь. Через кілька днів, зелень у лотках настільки проростає, що бувало, власною силою навіть скидала камінь.

«Родзинкою» своєї ферми Оксана Черемісіна вважає вітграс, тобто сік з паростків пшениці.

Історія успіху лучанки так надихнула клієнток ВОНА хаб. Луцьк, що вони буквально засипали підприємицю питаннями – починаючи від користі мікрозелені аж до того, якою буде оптимальна площа ферми та які обсяги реалізації. Дехто з жінок навіть виявив бажання працювати з Оксаною Черемісіною.

 
 
 

Під час зустрічі візітерки висіяли кілька лотків мікрогріну і власноруч спробували себе у цікавому виді бізнесу, який можна легко започаткувати та розвинути.

Начальниця управління соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан подякувала власниці ферми за гостинність та відзначила, що такі зустрічі, на яких успішні бізнесвуменки можуть особисто розповісти про свої історії успіху, дуже цінні, відтак хаб буде і надалі організовувати такі заходи.

 
 

Управління соціальних служб сім’ї, дітей та молоді