1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся із Сумським міським головою Олександром Лисенком

Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся із Сумським міським головою Олександром Лисенком

Сьогодні у стінах Луцької міської ради відбулась зустріч міського голови Ігоря Поліщука із Сумським міським головою Олександром Лисенком. Участь у заході також взяв заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт.

Під час зустрічі міські очільники обговорили вплив пандемії COVID-19 на економіку та функціонування міської інфраструктури. Обидві сторони зауважили, що пандемія значно вплинула на наповнення бюджетів територіальних громад.

Сумський голова Олександр Лисенко розповів, що метою візиту в наше місто є ознайомлення із ходом робіт з будівництва нових тролейбусів на ДП “Автоскладальний завод № 1” АТ “АК “Богдан Моторс”. У червні минулого року було підписано договір на постачання КП “Електроавтотранс” міста Сум 19 одиниць електротранспорту.

 

Також учасники зустрічі обговорили питання впровадження електронного квитка у Луцьку. Ігор Поліщук розповів, що у нашому місті уже більше року розрахунок за проїзд здійснюється електронним квитком. Для придбання та поповнення квитків встановлені термінали у різних частинах міста.

 

Ігор Поліщук зауважив, що на впровадження цієї системи з міського бюджету коштів не витрачали.

Говорили й про питання майбутньої співпраці двох міст.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)