1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцький міський голова привітав матерів та дружин загиблих воїнів АТО зі святом 8-го березня

Луцький міський голова привітав матерів та дружин загиблих воїнів АТО зі святом 8-го березня

Луцький міський голова Ігор Поліщук привітав матерів та дружин загиблих воїнів АТО зі святом 8 березня.

“Від себе особисто, від керівництва міської ради, усього депутатського корпусу та чоловічого колективу міської ради хочемо привітати вас зі святом 8-го березня. Хочу подякувати вам, матері, за те, що виховали синів, чий подвиг назавжди золотими літерами буде вписаний в історію нашого міста та країни. Хочу подякувати жінкам, які допомагали своїм чоловікам бути мужніми та надихали їх. Хочу побажати вам міцного здоров’я, щоб на душі завжди була весна та ви були впевнені у завтрашньому дні, не дивлячись на цей складний час”, - сказав Ігор Поліщук.

Він побажав їм оптимізму та гарного настрою: “Нехай завжди поруч з вами в житті будуть люди, які допомагатимуть та підтримуватимуть, які не тільки можуть з вами порадіти, але й підтримати у складну хвилину. Я хочу побажати, щоб ті чоловіки, які вас оточують та з якими ви спілкуєтесь, підтримували вас та говорили гарні слова не тільки у свята, але й щоденно. Щиро вітаю і нехай Господь вас береже та допомагає”.

 
 
 
 
 
 
 
 

Також міський голова вручив лучанці Ользі Євтушик посвідчення та нагрудний знак “Мати-героїня”. Це почесне звання жінці присвоїв своїм Указом Президент України.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)