1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцьких фармацевтів урочисто привітали із професійним святом

Луцьких фармацевтів урочисто привітали із професійним святом

Сьогодні у приміщенні Волинської обласної державної адміністрації фармацевтів Волині урочисто вітали із професійним святом – Днем фармацевтичного працівника. На захід, окрім працівників галузі, завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та представники обласної влади.

 
 
 
 
 

Першим присутніх привітав голова Волинської ОДА Олександр Савченко, зазначивши, що сьогодні фармацевтика – найбільш соціально відповідальний бізнес області.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт також долучився до вітального слова.

“Це, напевно, дійсно найбільш соціально відповідальний бізнес у Луцьку. Люди звертаються в аптеки, іноді навіть не порадившивсь із лікарями. Проте в аптеці вони завжди почують компетентні поради, завжди почують гарне слово та прояв уваги. І, мабуть, саме цим вирізняються луцькі фармацевтичні заклади – високим рівнем професіоналізму, глибокими знаннями своєї галузі, повагою до людей”,- розповів він та подякував за організоване забезпечення лучан лікарськими засобами.

 

Окрім того, за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток луцької фармацевтики, а також з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника було оголошено Подяки міського голови кращим працівникам галузі.

 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)