1. Головна
  2. Оперативна інформація

Лише 30% умов договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом виконано підприємством – ТзОВ ВТП “Санрайз” ЛТД

Лише 30% умов договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом виконано підприємством – ТзОВ ВТП “Санрайз” ЛТД

Відтак, члени виконавчого комітету одноголосно визнали роботу перевізника ТзОВ ВТП “Санрайз” ЛТД щодо виконання договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом незадовільною. Адже даний перевізник лише на 30 % виконав умови договорів, а порушення щодо перевезення пасажирів мають системний характер.

 

Начальник відділу транспорту Віктор Главічка повідомив, що роботу перевізника “Санраз” аналізували із квітня до жовтня цього року. Крім того, на лінію оперативного реагування міської ради надійшло 41 звернення від громадян. Найбільше нарікають лучани на роботу автобусного маршруту №1. Цього року даному перевізнику видали 34 приписи щодо усунення порушень умов договорів.

 

Міський голова Ігор Поліщук зазначив: “Найбільші порушення - відсутність рейсів у вечірній час. О 21 годині життя в місті не закінчується. У вас найкращі у місті автобусні маршрути. У нас є перевізники, які закупили МАНи та не жаліються на вартість газу. Чому одні перевізники можуть оновити транспортні засоби, а інші цього не роблять. Що це за виконання умов договорів, якщо на другому маршруті у вечірні години у вас замість 12 транспортних засобів – 2 ”.

 

Крім того, члени виконавчого комітету підтримали пропозицію щодо розірвання договорів з ТзОВ ВТП “Санрайз” ЛТД на перевезення пасажирів автомобільними маршрутами №1 та №10 з 5 листопада цього року.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)