1. Головна
  2. Оперативна інформація

Майстер - клас для дітей та молоді з інвалідністю

Майстер - клас для дітей та молоді з інвалідністю

Не секрет, що дітям подобається малювати. У малюнках вони передають свої враження від навколишнього світу, виражають емоції, думки, переживання. А під час творення вчаться бути зосередженими.

 

Саме тому, 5 листопада 2020 року в межах роботи Інтеграційних студій розвитку для дітей та молоді з інвалідністю управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради спільно з художницею, засновницею галереї OBRAZ&GRABOVETSKA Наталією Грабовецькою проведено майстер – клас з малювання на воді у техніці «Ебру».

 

Ебру (або “мармуровий папір”) — різновид живопису, малювання на воді або на спеціальному розчині. Зображення, створене на воді, обережно переносять на папір, тканину, дерево, скло та кераміку.

 

Під час заняття діти мали змогу потрапити у справжній казково-фантазійний світ, де вони – справжні чарівники.

 

Як зазначила начальник управління соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Ліна Галан: «Малювання на воді має виражену терапевтичну дію — заспокоює, зосереджує дітей, звільняє від внутрішніх емоцій. Така незвична техніка малювання сприяє внутрішньому розвитку, допомагає розвинути креативність, уяву, фантазію, гнучкість і самостійність мислення, активізувати інтерес дітей».

 

Приємна творча атмосфера, професійні поради від художниці та позитивне спілкування супроводжували весь майстер-клас. Діти відчули себе справжніми художниками. Кожен малюнок, який вони створили – це фотографія моменту, в якому є дитина, її всесвіт.

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради