1. Головна
  2. Оперативна інформація

Медичних працівників нашого міста привітали з професійним святом

Медичних працівників нашого міста привітали з професійним святом

Сьогодні з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника відбувся урочистий захід у стінах Волинської обласної ради. Найкращих медиків міста вітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, а також представники обласної влади.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Нині є чудова можливість сказати вам слова, на які ви заслуговуєте щоденно, рятуючи життя людей, надаючи їм надію на те, що немає таких хвороб, які б не можна було подолати спільно із лікарем. Ваш високий професійний рівень та вміння є гарантом того, що ми спокійно ходимо по вулиці, інколи — навіть не завжди дотримуючись здорового способу життя. Ми знаємо, що є лікарі, система охорони здоров’я.

За це ми вам усім вдячні. Вдячні за те, що ви більше уваги приділяєте часом хворим, ніж власній сім’ї та дітям. За те, що усю свою енергію ви вкладаєте в боротьбу з хворобами. За те, що незважаючи на складні умови праці, ви є зразком того, як потрібно долати усі труднощі. Я не сумніваюсь, що охорона здоров’я не лише на словах, а й на ділі буде пріоритетом для будь-якої влади», - зазначив Григорій Пустовіт.

 

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, надання якісних медичних послуг мешканцям міста Луцька, а також з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника кращих працівників галузі він нагородив Почесною грамотою міського голови.

 
 
 
 

Усіх присутніх вітали також музичним подарунком.

 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)