1. Головна
  2. Оперативна інформація

Медичних працівників урочисто привітали із професійним святом

Медичних працівників урочисто привітали із професійним святом

Сьогодні у Палаці культури міста Луцька відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

“Дозвольте щиро привітати із прийдешнім професійним святом та подякувати за вашу надзвичайно необхідну працю, ваш професіоналізм, відданість дуже непростій роботі. Безліч пацієнтів приходить до вас із своїми проблемами, і ті емоції, які ви переживаєте щодня, є непростими.

Я дякую вам за те, що наше місто гідно зустріло виклик пандемії коронавірусу. За те що ми найкритичніші моменти пройшли достойно та, в порівнянні з іншими містами, з найменшими втратами. Зустрівшись з цим викликом, ви не зробили крок в сторону, крок назад, ризикуючи своїм життям та здоров’ям ви рятували інших.

Щиро бажаю, щоб за те добро, відданість, чуйність, бажання допомагати людям, Господь повертав вам добром, гарним настроєм, успіхами у вашому житті, здоров’ям. Я гордий, що в нашому місті є потужна галузь охорони здоров’я, що в нас працюють справжні професіонали, які вболівають за свою справу”, - привітав присутніх Ігор Поліщук.

 

Потому відбулось вручення Почесної грамоти міського голови з нагоди Дня медичного працівника.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Також медиків привітала голова правління благодійного фонду "Тільки разом" Катерина Шкльода. Вона зазначила, що працівники галузі охорони здоров’я — справжні герої, що рятують життя наполегливою, тяжкою працею.

 

Ну, а зі сцени для глядачів лунали урочисті вітання від мистецьких колективів нашого міста.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)