1. Головна
  2. Оперативна інформація

Мешканці громади разом заколядували на Театральному майдані Луцька

Мешканці громади разом заколядували на Театральному майдані Луцька

Сьогодні, у рамках фестивалю “Різдво у Луцькій родині”, відбулась громадська акція “Спільна коляда”. Мешканці нашої великої громади колядували й віншували “на щастя, на здоров’я, на добро…”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Привітати усіх присутніх зі святами прийшли Луцький міський голова Ігор Поліщук, заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт, заступник голови Волинської облдержадміністрації Людмила Тимощук, Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Славомір Місяк, священнослужителі.

 
 
 

“Вітаю усіх з Різдвом Христовим. Сьогодні ми вчергове зібралися уже на традиційному фестивалі “Різдво у Луцькій родині”. Хочу побажати усім міцного здоров’я, аби свято Різдва Христового подарувало нам надію і добрі зміни у нашому житті. Бажаю, щоб Господь благословив нашу громаду на успіх, розвиток і процвітання, а Україні дарував мир і злагоду”, - сказав Ігор Поліщук та подякував усім, хто долучився до організації заходу, учасникам фестивалю.

 

Присутні спільно виконали колядки. На Театральному майдані запанувала справжня різдвяна казка, яка невидимим теплом зігрівала кожного у цей святковий зимовий день.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Під час фестивалю для присутніх співали, щедрували, колядували фольклорні колективи, камерний ансамбль “Con Moto”, хор “Кредо”, відомі виконавці – Алла Опейда, Інна Кириченко, Сергій та Роман Скулинці, “YARA”, “Давня казка” та інші.

 
 
 
 
 
 
 

Крім того, під час заходу міський голова Ігор Поліщук вручив відзнаки переможцям та призерам конкурсу на найкраще новорічне оформлення об’єктів та закладів “Вітражі новорічних фантазій”. Загалом до участі в конкурсі зголосилось 28 закладів. Серед них — ресторани, кафе, офіси, розважальні центри та квіткові крамниці, які діють на території Луцької міської територіальної громади.

 
 
 
 

Так, перемогу у конкурсі отримав ресторан “Cafe de Vino”. Друге місце - кафе-кондитерській “Капучіно” та студія квітів і декору “With love”. Третє — квіткова крамниця “Пеонія”, кафе “Не про хліб” та офіс студії реклами “Partyzan agency”.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)