1. Головна
  2. Оперативна інформація

Мешканці гуртожитку №4, що на бульварі Дружби Народів, врешті зможуть безоплатно приватизувати свої помешкання

Мешканці гуртожитку №4, що на бульварі Дружби Народів, врешті зможуть безоплатно приватизувати свої помешкання

13 квітня відбулись збори з жителями гуртожитку №4, що на бульварі Дружби Народів, у яких взяли участь міський голова Ігор Поліщук та депутат міської ради Євген Ткачук.

Іще з 2014 року тутешні мешканці вели боротьбу за право приватизувати свої кімнати, щоб мати впевненість у майбутньому, зробити повноцінний ремонт, створити ОСББ та бути повноправними господарями. Цей гуртожиток належав підприємству ПАТ «Електротермометрія», керівництво якого не давало дозволу на передачу будинку в міську комунальну власність та подальшу приватизацію мешканцями своїх кімнат.

“Цією справою ми займалися ще з 2014-го року, коли я був депутатом. Нарешті дійшли згоди з власниками гуртожитку та керівництвом ПАТ “Електротермометрія”, які готові безоплатно віддати цей гуртожиток на приватизацію. Дуже приємно, що така багаторічна епопея завершилася з користю для мешканців”, - зазначив Ігор Поліщук.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У свою чергу, Євген Ткачук подякував присутнім на зборах та додав: “Будемо працювати і надалі, аби підтримати людей, та, в подальшому, виділити кошти для проведення ремонтних робіт у будівлі, що перебуває у критичному стані”.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)