1. Головна
  2. Оперативна інформація

«Мій світ особливий»

«Мій світ особливий»

2 грудня 2019 року управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у межах роботи «Інтеграційних студій розвитку для дітей з інвалідністю» було проведено майстер - клас «Мій світ особливий» для вихованців громадської організації батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку.

На майстер – класі присутні отримали можливість познайомитись з творчістю та спостерігати за тим, як працює професійна художниця Оксана Маланій, картини якої виставляються у різних галереях нашого міста та частково закордоном. ІІ улюблений стиль образотворчого мистецтва – графіка, малює переважно пастеллю, олійними фарбами.

 
 
 
 

Під керівництвом досвідченого педагога, Оксани Маланій, юні художники створювали свої картини. Спочатку обрали кольоровий фон, потім брали в руку шматок пастелі, робили штрих, ще один і вже не могли зупинитись. За рахунок кольорової основи всі інші кольори підлаштовувались під фон. Вихованці вчилися штрихувати, розтушовувати пальчиками і створювати об’ємні фігури сухою пастеллю. Цей живопис так захопив учасників, що вони просто вловлювали ритм, імпровізували та отримали прекрасну та унікальну картину. Кожен учасник майстер - класу зміг відтворити свій внутрішній світ на папері.

 
 
 

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради