1. Головна
  2. Оперативна інформація

Місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

Місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

Щороку, з 1 по 30 квітня, комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» долучається до проведення Всеукраїнської акції «Спорт для всіх – спільна турбота» з облаштування спортивних майданчиків.

Ця акція проводиться з метою покращення умов для занять фізичною культурою та спортом і проведення активного дозвілля різних соціальних й вікових груп населення за місцем проживання.

 

За підтримки департаменту житлово-комунального господарства провідні професіонали Центру з початку місяця організували і провели упорядкування 17 об’єктів за місцем проживання в різних мікрорайонах міста. Допомагали їм в упорядкуванні майданчиків активісти — діти і молодь за місцем проживання, адже ця справа стосується всіх і кожного зокрема.

 
 

Окрім прибирання, фарбування і дрібного ремонту на спортивних майданчиках працівники Центру разом зі своїми вихованцями та волонтерами навели лад і на територіях біля приміщень комунального закладу - білили бордюри, дерева, клумби.

 
 

Роботи триватимуть до кінця квітня. Хотілося б, щоб громадяни нашого міста не були байдужими, активно долучалися до робіт на їх прибудинкових територіях не тільки під час місячника, а й впродовж року.

 

Є двори, де мешканці не чекаючи ні від кого запрошення, самі наводять лад біля своїх будинків, на дитячих та спортивних майданчиках. Проте є й мешканці, які зневажливо ставляться до міського майна та пошкоджують його.

 
 
 

Сподіваємось, що свідомі громадяни нашого міста і надалі будуть підтримувати у чистоті, як спортивні, так і дитячі майданчики та територію біля своїх будинків.

Дякуємо всім, хто вже зробив посильний внесок у те, щоб наше місто і територія біля місць проживання була чистою, охайною впродовж тривалого періоду, радувала порядком лучан і гостей міста.

Закликаємо керівників підприємств, установ, організацій, бізнесменів, всіх небайдужих жителів міста долучитися до прибирання спортивних майданчиків, допомогти у цій важливій, необхідній справі, адже спорт — це, в першу чергу, здоров'я кожного з нас та наших дітей.

 
 

 

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611