1. Головна
  2. Оперативна інформація

Рятувальникам передали спеціалізований автомобіль з Німеччини

Рятувальникам передали спеціалізований автомобіль з Німеччини

До Луцька прибула гуманітарна допомога – аварійно-рятувальний автомобіль марки Mercedes Benz 1120AF від німецького міста Швайнфурт. Це стало можливим завдяки домовленостям Луцької міської ради про встановлення партнерських відносин з цим містом. Відправивши в обласний центр Волині аварійно-рятувальну машину, німецька сторона засвідчила свою солідарність з українським народом та готовність допомагати Луцькій міській територіальній громаді.

 
 
 

З Німеччини аварійно-рятувальний автомобіль спершу прибув до українсько-польського кордону, де начальник пожежної частини Швайнфурта Франк Лімбах передав його заступнику начальника 1-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Волинській області Руслану Безеці. В ході зустрічі сторони підписали договір дарування, а німецькі представники надали роз’яснення щодо його комплектації та провели інструктаж з експлуатації.

 

Сьогодні, 10 серпня, Луцький міський голова Ігор Поліщук урочисто передав автомобіль Mercedes Benz 1120AF пожежно-рятувальному загону. Вручаючи ключі від машини, він насамперед подякував рятувальникам за їхню роботу, цінність якої в умовах війни надзвичайно зростає.

 

“Для того, щоб ви мали краще матеріально-технічне забезпечення, хочемо передати вам цей автомобіль Mercedes Benz, який отримали в подарунок від міста Швайнфурт, – сказав Ігор Поліщук. – Дай Боже, щоб він якомога рідше виїжджав на виклики, щоб виникало менше ситуацій, в яких буде потрібна ваша допомога. Але якщо вони все ж траплятимуться, то щоб ви мали в своєму розпорядженні сучасну техніку. Хочу також подякувати генеральному директору компанії “СКФ-Україна” Богдану Волчку за сприяння в налагодженні співпраці з німецьким містом Швайнфурт”.

 
 
 
 
 

Як розповів заступник начальника 1-го пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Волинській області Руслан Безека, аварійно-рятувальний автомобіль Mercedes Benz 1120AF відрізняється від класичної пожежної автоцистерни тим, що в ньому немає запасу води і насоса для її подачі. Натомість він призначений для інших завдань: доставки особового складу зі спеціалізованим рятувальним обладнанням дорогами будь-якої категорії складності до місць надзвичайних ситуацій і виконання аварійно-рятувальних робіт при повенях, ДТП, розборах зруйнованих конструкцій, для ліквідації аварій з витоком хімічно-небезпечних речовин, паливно-мастильних матеріалів.

 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)