1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міський голова Ігор Поліщук передав військовослужбовцям чотири позашляховики та тепловізор

Міський голова Ігор Поліщук передав військовослужбовцям чотири позашляховики та тепловізор

Нещодавно за кошти працівників Луцької міської ради, зібрані протягом трьох місяців як одноденний заробіток, було придбано для військових 10 надійних автомобілів підвищеної прохідності. Чотири із них армійцям передав вже сьогодні міський голова Ігор Поліщук. На передову поїхали три позашляховики КІА для бійців ДУК “Правий Сектор”, ОЗСП “Любарт” та 14-ї Окремої механізованої бригади, а також пікап “MAZDA” для 100-ї окремої бригади територіальної оборони. Усі автомобілі пройшли належне технічне обслуговування.

 
 
 
 
 
 
 

“Для всіх підрозділів, що виконують будь-які бойові завдання автомобіль є гострою необхідністю. Вони постійно потрапляють під обстріли, натрапляють на міни. Це вже не перший автомобіль, переданий нам і ми надзвичайно вдячні колективу Луцької міської ради та міському голові Ігорю Поліщуку за постійну допомогу”, - розповів боєць батальйону ДУК “Правий Сектор”.

 
 

Разом із пікапом 100-й окремій бригаді територіальної оборони міський голова передав бійцям сучасний тепловізор. Армійці кажуть: “Автомобілі саме такого типу нам надзвичайно потрібні, адже під час відпрацювання певних тактичних дій виникає необхідність встановлення додаткового озброєння. Пікап надає можливість розмістити не тільки особовий склад, а й встановити кулемет, в разі чого можна буде використати протитанкові засоби та багато іншого”

 
 
 
 
 
 
 

Колектив Луцької міської ради допомагає ЗСУ вже не вперше. З березня він передав військовим допомогу на суму в 4 мільйони гривень. Це амуніція, ліки, продукти харчування, засоби зв’язку, ремкомплекти. Продовжуватиме це робити і надалі, адже люди знають — перемога кується як на передовій, так і в тилу.

“Приємно, що маємо можливість допомогти нашим військовослужбовцям, захисникам. Хочеться побажати, щоб ці автомобілі добре служили, щоб ніхто в них не попав під обстріл, щоб всі поверталися додому живими та з перемогою!

Сьогодні передали чотири автомобілі, три з яких одразу ж вирушили на Схід. Наступного тижня плануємо передати ще три позашляховика. Ми швидко впоралися із їх закупівлею, тож так само швидко плануємо їх і передати”, - розповів міський голова Ігор Поліщук.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)