1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міський голова Ігор Поліщук подякував працівникам прокуратури за співпрацю

Міський голова Ігор Поліщук подякував працівникам прокуратури за співпрацю

Під час пленарного засідання міської ради депутати взяли до відома інформацію керівника Луцької окружної прокуратури щодо стану злочинності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Луцької міської територіальної громади за 2021 рік.

“Завдяки співпраці міської ради з прокуратурою минулого року нам вдалося повернути до бюджету громади мільйони гривень за використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів” , - наголосив Ігор Поліщук.

 
 
 

Заслухали депутати і начальника Луцького районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області Сергія Рудницького. Обранець громади Євген Ткачук подякував правоохоронцям за наведення порядку в районі ЛПЗ, зокрема, у парку “Дубки” і попросив начальника поліції звернути увагу ще і на парк 900-річчя, оскільки на вихідні там збирається чимало молоді, яка фактично порушує закон, використовуючи піротехнічні вироби, не зважаючи на чинну заборону.

 
 

Цього дня депутати взяли до відома і інформацію начальника Луцької державної податкової інспекції Ніни Демчук про роботу Головного управління державної податкової служби у Волинській області.

 
 

“До нас приєдналися зараз громади і дуже багато звертається до мене людей щодо сплати податку за землю, або сплати орендної плати за землю. Люди кажуть, що вже десять років не платять за ділянку. Є дуже серйозні прогалини в справлянні податку за землю. Ми маємо навести лад у цьому питанні: аби і люди знали куди їм звертатися, щоб вони отримували повідомлення про сплату такого податку, і щоб міський бюджет наповнювався. Адже у нас постійно є не виконання сплати даного податку”, - наголосив Ігор Поліщук.

 

Міський голова Ігор Поліщук дав завдання директору департаменту фінансів, бюджету та аудиту Лілії Єловій разом з працівниками фіскальної служби напрацювати спільний план дій, аби навести порядок у цьому питанні.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)