1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міський голова Ігор Поліщук провів черговий прийом громадян

Міський голова Ігор Поліщук провів черговий прийом громадян

29 мешканців громади звернулися сьогодні під час особистого прийому громадян до міського голови Ігоря Поліщука.

Звернення стосувались питань житлово-комунального господарства, ремонту доріг та прибудинкових територій, встановлення пандусу, благоустрою ділянок, вирішення проблем стихійної торгівлі тощо.

 
 
 
 

Про надання дозволу на показ фільму “Життя Ісуса” на вулицях міста у вечірній час звернувся Анатолій Стадник, волонтер релігійної організації “Україна для Христа” при Всеукраїнському союзі Церков Євангельських Християн-Баптистів. Тим часом, мешканці села Брище звернулись щодо вирішення проблеми із забезпеченням якісною питною водою. Про відновлення футбольного майданчика на проспекті Соборності, 3-д звернулись представники ФК “Адреналін”.

Окрім того, ще четверо громадян звернулись до міського голови за допомогою прямої телефонної лінії щодо вирішення житлового питання .

За підсумками прийому громадян, Ігор Поліщук дав доручення відповідним керівникам виконавчих органів міської ради щодо оперативного опрацювання та вирішення питань, з якими звертались громадяни. Кожне зі звернень перебуватиме на особистому контролі у міського голови.

 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)