1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міський голова Ігор Поліщук провів черговий прийом громадян

Міський голова Ігор Поліщук провів черговий прийом громадян

Сьогодні, 2 грудня, міський голова Ігор Поліщук провів черговий прийом громадян. З різними питаннями до нього звернулось двадцять два мешканці Луцької громади, ще п’ятьох міський голова вислухав за допомогою прямої телефонної лінії.

Значна частина запитів громадян стосувалась побутових питань, таких як поліпшення житлових умов, благоустрій доріг та прибудинкових територій, налагодження теплопостачання у будинку, отримання дозволів на виготовлення детального плану земельної ділянки, виділення ділянки для будівництва тощо.

 
 
 
 
 
 
 

Підприємці, що здійснюють свою діяльність у приміщенні на проспекті Волі, звернулись із скаргою на неможливість прямого заїзду до будівлі для розвантаження товару. Щодо цього міським головою Ігорем Поліщуком була висловлена чітка позиція: реконструкція проспекту Волі відбувається для того, аби він був зручним для усіх категорій лучан. В згаданому випадку прямий заїзд техніки до будівлі порушив би межі велосипедної доріжки та створив би додаткові незручності для пішоходів. Окрім того, біля проїжджої частини на проспекті Волі буде облаштовано кишені для паркування транспортних засобів, які при потребі можна використати для вивантаження товару суб’єктами підприємницької діяльності, тож проблема є надуманою.

 
 
 
 
 

Також до міського голови звернулась матір дитини, хворої на цукровий діабет, щодо забезпечення тест-смужками для вимірювання цукру в крові. Попередньо, в липні 2021 року міською радою вже було видано 12 упаковок тест-смужок Аccu-Chek Performa (50 шт. в упаковці) на суму 5424 грн, ще 5 упаковок на суму 1600 грн було видано в листопаді. Крім того, департаментом соціальної політики Луцької міської ради було виділено матеріальну допомогу на лікування дитини в сумі 1000 грн.

 
 

Ігор Поліщук уважно ознайомився із всіма зверненнями та озвученими проблемами і скерував їх для розгляду у профільні виконавчі органи міської ради, а окремі — взяв на особистий контроль.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)