1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міський голова Ігор Поліщук провів нараду щодо готовності служб до роботи у складних погодних умовах

Міський голова Ігор Поліщук провів нараду щодо готовності служб до роботи у складних погодних умовах

У найближчі дні, згідно прогнозів метеорологів, очікується різке погіршення погодних умов, снігопади та значне зниження температури. Сьогодні міський голова Ігор Поліщук провів робочу нараду за участю заступника міського голови Ірини Чебелюк, секретаря міської ради Юрія Безпятка, керівників структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств щодо організації роботи у період похолодання.

Міський голова зауважив, що у ці дні комунальним службам доведеться працювати у складних умовах. Зі зниженням температури збільшується кількість аварійних ситуацій, поривів на мережах. Тож наголосив на необхідності чергування аварійних бригад на підприємстві ДКП “Луцьктепло”, щоб оперативно ліквідовувати пориви.

 

“Очікуються й снігопади, а тому комунальна техніка, двірники повинні бути готові оперативно розчищати та посипати протиожеледними сумішами вулиці та тротуари міста”, - акцентував під час наради Ігор Поліщук.

 

У свою чергу, директор департаменту ЖКГ Микола Осіюк зазначив, що комунальні служби, як тільки починається сніг, одразу виїжджають на прибирання та посипання вулиць. Техніки, піщано-сольових та щебенево-сольових сумішей є достатньо. У випадку сильних снігопадів, будуть залучати додаткову техніку приватних підприємств, з якими укладені угоди.

 

Директор ДКП “Луцьктепло” Іван Скорупський зауважив, що працівники оперативно реагують на аварійні ситуації, знають усі проблемні ділянки і намагаються їх ремонтувати, щоб уникнути поривів.

Наголосив міський голова Ігор Поліщук й на важливості обігріву у морози безхатьків. Директор департаменту соціальної політики Вікторія Майборода зазначила, що безхатьки можуть прийти поїсти, помитися, нагрітися у пункт обігріву, який щозими функціонує у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Луцька. Тут вони можуть отримати теплий одяг. Пункт працює цілодобово.

 

За словами Вікторії Майбороди, нагрітися і переночувати у теплому приміщенні безхатьки можуть й у центрі обліку бездомних осіб Волинського обласного благодійного фонду “Переображення” (церква “Феміам”) на вулиці Станіславського, 15а.

 

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Юрій Кирилюк повідомив, що спільно з ДСНС у Волинській області готові, у разі необхідності, оперативно розгортати мобільні пункти обігріву.

На завершення наради Ігор Поліщук закликав усіх активізуватися і бути готовими оперативно реагувати на виклики.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)