1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міський голова Ігор Поліщук провів онлайн-прийом громадян

Для забезпечення практичної реалізації права громадян на звернення, Луцький міський голова Ігор Поліщук разом із традиційним прийомом громадян, започаткував онлайн-прийоми.

Сьогодні відбувся черговий онлайн-прийом громадян. З різними питаннями та проблемами до міського голови звернулося 7 громадян Луцької об’єднаної територіальної громади. Спілкування відбувалося у програмі Zoom.

 

Частина звернень стосувалися благоустрою прибудинкових територій, влаштування паркомісць на вул. Потебні 48, вирішення питання щодо відновлення роботи ліфта у будинку на пр-ті Соборності, 21, сприяння у вирішенні житлових питань. Щодо останнього — міський голова Ігор Поліщук дав роз'яснення, що питання отримання житла вирішується двома шляхами. Один з них — це відумерла спадщина, коли за рішенням суду (у випадку відсутності спадкоємців) нерухомість переходить у комунальну власність. Також міська рада рада працює із забудовниками відповідно до укладених угод. У обох випадках — житло надається згідно квартирної черги.

 

Міський голова вислухав усіх, по кожному зверненню дав відповідні доручення керівникам профільних структурних підрозділів міської ради.

Нагадаємо, онлайн-прийом відбувається у першу п'ятницю місяця з 11:30 до 13:00.

Записатися можна на офіційному сайті Луцької міської ради у рубриці "Запитай міського голову".​


 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)