1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міський голова Ігор Поліщук вручив ордени рідним загиблих Героїв

Міський голова Ігор Поліщук вручив ордени рідним загиблих Героїв

Сьогодні Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся з рідними двох військовослужбовців, які віддали своє життя у війні з російськими загарбниками. Разом із начальником Луцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктором Зелінським міський голова вручив їм державні нагороди загиблих Героїв.

“Хочу ще раз висловити співчуття з приводу загибелі ваших рідних та подякувати вам за них. Переконаний, що саме завдяки їхньому героїзму, їхньому подвигу і, на превеликий жаль, їхній жертві сьогодні в нашому місті, області, багатьох інших містах України немає таких жахіть, такої розрухи і таких страждань, які є в багатьох містах сходу і півдня. Нехай ці державні нагороди будуть для вас нагадуванням про великий патріотизм, велику любов до України та справжню чоловічу позицію ваших рідних”, – сказав Ігор Поліщук.

 
 
 
 

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського “Про відзначення державними нагородами” за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено старшого лейтенанта Мартинова Максима Юрійовича.

 
 

Нагороду отримала мама загиблого захисника – Олена Володимирівна.

 

Медаллю “За військову службу Україні” нагороджено молодшого сержанта Собчука Віталія Валентиновича (посмертно).

 

Медаль “За військову службу Україні” вручено братові полеглого захисника – Андрію.

 

Щирі співчуття родинам загиблих Героїв.

Пам’ятаємо кожного, хто віддав життя, захищаючи Україну від російських загарбників.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)