1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міський голова не задоволений організацією роботи у КП “Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка”

Міський голова не задоволений організацією роботи у КП “Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка”

Сьогодні під час розширеної наради міський голова Ігор Поліщук наголосив на незадовільній роботі КП “Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка”. Нагадав присутнім, що під час попередньої наради звертав увагу керівника комунального підприємства на недоліки, але за місяць часу ситуація не змінилася. В установі продовжує здійснювати прийом імплантолог, який приїздить зі Львова. І це викликає щонайменше здивування. Адже цю роботу можна надати місцевому фахівцю.

Міський голова зауважив: “До мене продовжує надходити інформація від громадян, які приходять за медичними послугами. Їм надають їх одну кількість, а оплата йде за іншу. Умовно кажучи, людині пролікували три зуби, а в офіційний документ записали, що один. За два зуби пацієнт заплатив безпосередньо лікарю, а не в касу. Я не кажу, що це системно, але такі випадки є.

 

Є факти, коли людина приходить до лікаря, який працює у нашій комунальній стоматполіклініці, він якусь кількість послуг їй надав і каже, що інші послуги я вам надам у своєму приватному кабінеті, бо тут нема часу чи обладнання погане”, - наголосив він.

Ігор Поліщук переконаний, що за таких умов комунальне підприємство не може бути прибутковим. Це дивує, адже приватні стоматологічні клініки є прибутковими і це при тому, що вони оплачують оренду приміщень, комунальні послуги.

 

Міський голова попередив керівника КП “Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка”, що у випадку, якщо ситуацію не виправлять, то це робитиме уже інший керівник.

 

Також Ігор Поліщук чекає на результати аудиторської перевірки фінансово-господарської діяльності цього комунального підприємства.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)