1. Головна
  2. Оперативна інформація

Місто Луцьк отримало престижну відзнаку Європейської легкоатлетичної асоціації

Місто Луцьк отримало престижну відзнаку Європейської легкоатлетичної асоціації

Сьогоднішня оперативна нарада розпочалася із вручення нагород. Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт вручив Подяку голови Волинської обласної ради Горай Світлані Георгіївні, начальнику відділу обліку та звітності Луцької міської ради з нагоди особистого ювілею.

 

Також Григорій Пустовіт представив учасникам наради директора КП “Парки і сквери міста Луцька” Богдана Феденчука, як переможця конкурсу на зазначену посаду.

Відзнака першого віце-президента Європейської легкоатлетичної асоціації Доброміра Карамарінова за відмінне проведення Чемпіонату Європи із легкоатлетичних багатоборств (Суперліга) у Луцьку стала для міської ради справжнім предметом гордості. За словами секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта, нагороду за активну участь в організації Чемпіонату отримав виконавчий директор оргкомітету Ігор Поліщук.

“Щиро дякую усім, хто долучився до проведення цих престижних змагань. Аби вони відбулися на вищому рівні, оргкомітет доклав чимало зусиль. Якісна, злагоджена робота оргкомітету та волонтерів відзначена усіма іноземними гостями. Спортсмени, тренери, члени офіційних делегацій поділилися позитивним враженнями від Чемпіонату Європи, який відбувся саме у нашому місті, на стадіоні “Авангард”. Це не останні змагання міжнародного класу, які у майбутньому прийматиме Луцьк, адже наш стадіон відповідає усім вимогам проведення таких масштабних спортивних подій”, - зазначив Григорій Пустовіт.

За кошти, виділені на реконструкцію стадіону “Авангард”, виконувач повноважень міського голови висловив вдячність фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”. Також він подякував усім, хто прийшов повболівати за спортсменів України та зарубіжжя.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)