1. Головна
  2. Оперативна інформація

Місто Луцьк припинило Угоду про партнерство з містом Брест (Республіка Білорусь)

Відповідне рішення сьогодні ухвалили депутати Луцької міської ради. Розірвання партнерських відносин з містом Брест зумовлене неприпустимими діями та сприянням вищого керівництва Республіки Білорусь у веденні збройної агресії та здійсненні злочинних воєнних дій російської федерації проти України та українського народу.

Рішення про припинення дії Угоди набуває чинності з дня його підписання.

Нагадаємо: Угода про партнерство між містами Луцьк (Україна) і Брест (Республіка Білорусь) діяла від 23 серпня 2003 року.

Припинення дії даної Угоди про партнерство між містами Луцьк (Україна) і Брест (Республіка Білорусь) не матиме економічних, фінансових чи юридичних наслідків, оскільки на сьогодні торгово-економічна, культурна та науково-технічна співпраця не ведеться. Таке рішення є виявом незгоди щодо підтримки вищого керівництва Республіки Білорусь збройної агресії, що веде російська федерація проти України, в тому числі з території Білорусі.

“Наразі є кілька міст, з якими ми зараз співпрацюємо і які нам допомагають, - зазначив міський голова Ігор Поліщук, - тому список таких міст складається”.

Крім того, міський голова дав протокольне доручення відповідним службам демонтувати табличку з містом - партнером Брест на стенді у фоє міської ради та знак на пам'ятнику, присвяченому містам-побратимам Луцька, у сквері на перетині вулиць Лесі Українки та Сенаторки Левчанівської.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)