1. Головна
  2. Оголошення

Міжнародний день відкритих даних! Запрошуємо до участі в опитуванні щодо відкритих даних.

День відкритих даних - щорічне глобальне святкування відкритих даних, в цьому році він святкуватиметься 6 березня. Щороку групи з усього світу організовують місцеві заходи для святкування, популяризації та поширення використання відкритих даних у своїх громадах. Це можливість показати переваги відкритих даних.
Чи знайомий вам цей термін “відкриті дані”? Відкриті дані - це публічна інформація у форматі, придатному для автоматизованої обробки електронними засобами, інакше кажучи, у форматі, який може опрацювати програмне забезпечення без участі людини (машиночитаний формат). На перший погляд може здатись, що це щось специфічне і може використовуватись тільки фахівцями у сфері ІТ. Але відкриті дані працюють в багатьох сервісах, які дають можливість вирішити багато життєвих проблем (перевірити контрагента, забудовника, перевізника, втрачений паспорт тощо). Можливо ви стикаєтесь з ними щодня навіть не усвідомлюючи цього, коли використовуєте чат-боти, мобільні додатки, інтерактивні мапи.

Задля розвитку спільноти відкритих даних, публікування наборів даних, які мають найбільший суспільний інтерес, запрошуємо до участі в опитуванні щодо відкритих даних, заповніть будь ласка анкету. Ваша думка важлива для нас, відкриті дані не будуть працювати в повній мірі, якщо ми не будемо спільно їх розвивати. 
Ще раз запрошуємо до святкування Дня відкритих даних і до розвитку цієї сфери в нашій громаді.

Управління інформаційно-комунікаційних технологій Луцької міської ради