1. Головна
  2. Оперативна інформація

Можливість контролю особою свого трудового стажу обговорювали на семінарі в Луцькому міському центрі зайнятості

Можливість контролю особою свого трудового стажу обговорювали на семінарі в Луцькому міському центрі зайнятості

Про важливість офіційного працевлаштування, сплати роботодавцем за найманого працівника страхових внесків, можливість контролю особою свого трудового стажу обговорювали на семінарі в Луцькому міському центрі зайнятості. Захід проведено за участі представників Головного управління пенсійного фонду України у Волинській області.

Спеціалісти Пенсійного фонду повідомили присутнім про оцифрування відомостей трудових книжок, роботу та використання електронних сервісів для перевірки страхового стажу. На сьогоднішній день кожна застрахована особа має можливість контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, перевіряти факт сплати внесків та суму, з якої вони перераховуються роботодавцем. Для цього необхідно здійснити он-лайн реєстрацію за електронно-цифровим підписом на порталі Пенсійного фонду України, підключити смс-інформування.

Із послугами та електронними сервісами служби зайнятості ознайомила присутніх Жанна Хаймик, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості.

Учасників семінару цікавили питання щодо обрахунку страхового стажу для фізичних осіб-підприємців, членів громадських організацій, можливості купівлі страхового стажу за окремі періоди.

Присутнім надали поради, індивідуальні роз’яснення щодо отримання даних з реєстру застрахованих осіб через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

Луцький міський центр зайнятості