1. Головна
  2. Оперативна інформація

Муніципали зафіксували факти продажу алкогольних напоїв у нічний час

Муніципали зафіксували факти продажу алкогольних напоїв у нічний час

Луцькі муніципали влаштували справжню облаву на об’єкти торгівлі, які реалізовують алкогольні та слабоалкогольні вироби в заборонений час. Цього разу під час рейду вдалося виявити три такі магазини.
Вже не вперше інспектори департаменту муніципальної варти фіксують факти продажу алкогольної продукції в нічний час продавцями торгівельних закладів «Розмарин» (вул. Д. Гордіюк, 10а) та «Гурман» (Д. Гордіюк, 49). У ніч з 20 на 21 січня «згрішили» також продавці магазину «Каштан», що розташований на вул. Дубнівській, 2.

Під час відпрацювання в магазині «Гурман» муніципали помітили непритомного чоловіка, що перебував в стані сильного алкогольного сп’яніння. Він не реагував на жодні звернення та не подавав ознак життя. Інспектори викликали бригаду медиків, які транспортували його в медичний заклад під капельницею. Дивує, чому лікарів не викликали продавці хмільного напою.

 

На продавців складено адміністративні протоколи за ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які направлять на розгляд адміністративних комісій при виконкомах органів місцевого самоврядування за місцем проживання. Там буде встановлено міру покарання. 

Продавали вночі заборонену продукцію й в магазині «Вишенька», що на вулиці Домни Гордіюк.

 

Департамент муніципальної варти