1. Головна
  2. Оперативна інформація

Мистецький проєкт «Тижні Німеччини в Луцьку 2020:«Об’єднані в Європі – 30 років Німецької єдності»

«Тижні Німеччини в Луцьку 2020: «Об’єднані в Європі – 30 років Німецької єдності» проводилися у Луцьку з 5 по 23 жовтня цього року у рамках грантового проєкту Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Києві.

Дуже приємно, що для реалізацію проєкту Посольство обрало саме наше багатокультурне місто….

Протягом Тижнів проведено 10 заходів, серед яких: художні виставки, фотоквести, музичні конкурси та флешмоби, майстер-класи. Відбувся й круглий стіл «Німеччина та Україна – спільне та відмінне» та телеміст: Луцьк

– Край Ліппе (Україна- Німеччина) за участі студентів Волинського національного університету ім. Лесі Українки, де обговорювалися питання освіти та освітніх програм, громадської діяльності та сфери культури.

Основна частина заходів, на жаль, через карантинні обмеження відбувалася у форматі онлайн, однак використання сучасних електронних комунікацій та технологій дозволило розширити аудиторію, до участі вдалося залучити чимало молоді та дітей.

Сьогодні проєкт завершується. Тож дякуємо партнерам: Волинському національному університету ім. Лесі Українки та Лекторату DAAD (Андре Бьон), громадській організації «Товариство німців Волині» (Ольга Тибор), усім організаторам та учасникам Тижнів.

https://www.lutskrada.gov.ua/publications/mystetskyi-proiekt-tyzhni-nimechchyny-v-lutsku-2020-ob-iednani-v-ievropi-30-rokiv-nimetskoi-iednosti65

Департамент культури