1. Головна
  2. Оперативна інформація

На автобусні маршрути № 10 та 30 призначили тимчасового перевізника

Під час позачергового засідання виконавчого комітету, до проведення конкурсу та затвердження його результатів на автобусних маршрутах № 10 та 30, призначено тимчасовим перевізником ТОВ “Бест Ленад Груп”.

Начальник відділу транспорту Віктор Главічка зауважив, що у зв’язку із заявою ТзОВ “Преміум-сервіс ЛТД” щодо розірвання договорів на перевезення пасажирів, необхідно оголосити конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом у Луцькій міській територіальній громаді за маршрутами № 10 та 30.

Крім того, за його словами, враховуючи звернення мешканців Луцької міської територіальної громади пропонується внести зміни у схему руху автобусного маршруту № 30 в частині доїзду до вулиці Карбишева.

Так, автобуси за маршрутом № 30 “с.Богушівка – Карбишева” тепер їздитимуть за наступними вулицями: с.Богушівка, с.Забороль, Володимирська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Київський майдан, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева (місця міжзмінного відстою у с.Богушівка, с.Забороль та на вул.Карбишева).

На маршруті працюватиме вісім автобусів. Розрахунковий інтервал руху в години “пік” 16 хв.

До участі у конкурсі на маршрути № 10 та 30 допускаються міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-5.

Документи на участь у конкурсі приймаються до 11 години 23 березня 2022 року. Сам конкурс відбудеться 12 квітня 2022 року.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)