1. Головна
  2. Оперативна інформація

На авторинку наведуть лад

На авторинку наведуть лад

Про постійні скарги на роботу авторинку від мешканців будинків та підприємств, які розташовані в районі вулиць Єршова, Карбишева, Індустріальна, наголосив сьогодні під час розширеної наради міський голова Ігор Поліщук. Він зауважив, що у дні, коли відбувається продаж автомобілів людям неможливо заїхати у власні двори, підприємства не можуть підвезти товар, тощо. Усе це спричинено хаотичним паркуванням. Продавці залишають транспортні засоби посеред дороги, на зелених зонах, засмічують територію. Ігор Поліщук зауважив, що там є достатньо майданчиків де можна поставити і спокійно продавати автомобілі.

 

Він доручив департаменту муніципальної варти та патрульній поліції напрацювати план заходів щодо наведення порядку з паркуванням транспортних засобів поруч з авторинком. За його словами, якщо необхідно, то департамент ЖКГ встановить відповідні дорожні знаки, що заборонять стоянку автомобілів. Якщо і цього буде не достатньо, то будуть використовуватися й інші методи.

 

Луцький міський голова переконаний, що у цьому питанні має бути порядок, продаж автомобілів повинен відбуватися у цивілізований спосіб, щоб це не створювало перешкод іншим особам та підприємствам.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)