1. Головна
  2. Оперативна інформація

На одному з приміщень КП “Ласка” відремонтують дах

На одному з приміщень КП “Ласка” відремонтують дах

Комунальне підприємство “Ласка” опікується безпритульними тваринами. Тут щодня перебуває не одна сотня собак, спеціалісти проводять стерилізацію тварин, підшуковують їм нову домівку.

Сьогодні на підприємство завітали радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Костянтин Петрочук та начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан.

Директор КП “Ласка” Наталія Рудь зазначила, що нагальним питанням нині є ремонт даху над одним із приміщень. Тут знаходиться кухня, операційна, ізолятор. У дощову погоду з даху тече вода. Це призводить й до руйнування несучих конструкцій.

 
 
 
 
 
 
 
 

Варто зауважити, що це пристосоване приміщення, адже свого часу тут був гараж, де стояли автомобілі. Відповідно залишилися широкі ворота. Нині вони зруйновані і у приміщення потрапляє сніг, дощ, задуває вітер. Тож є необхідність їх замурувати і встановити тут нормальні двері та вікна.

 
 
 

Керівники міста, оглянувши це приміщення, наголосили, що під час розгляду змін до бюджету міста на найближчій сесії міської ради необхідно передбачити кошти на проведення цих робіт.

 

Також Ігор Поліщук та Костянтин Петрочук оглянули й збудоване кілька років тому нове приміщення, де мали розміщуватися ізолятори для тварин, операційні, тощо. На жаль, справу не було доведено до кінця. До приміщення не було підведено воду і каналізацію, не влаштовано систему обігріву. Нині ж, аби все довести до нормального стану необхідно значні кошти.

 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)