1. Головна
  2. Оперативна інформація

На оперативній нараді обговорили актуальні питання життєдіяльності міста

       Під час оперативної наради перший заступник міського голови Святослав Кравчук зазначив, що уже завтра завершують роботу пришкільні табори і близько 3,5 тисячі дітей, які майже до 15 години перебували у школах, проводитимуть вільний час на вулиці. Треба більше уваги приділити їх безпеці на вулиці. Він звернувся до працівників ДАІ, аби вони посилили контроль на дорогах, адже нині водії часто порушують правила дорожнього руху.

       Також зазначив, що необхідно жорстко контролювати перебування неповнолітніх на вулиці після 22-ї години.

       Звернувся він й до працівників міського відділу міліції, аби вони посилили контроль за розпиванням пива на вулицях міста.

       Святослав Кравчук зазначив, що із завтрашнього дня розпочинає роботу заміський табір «Ровесник». Він звернув увагу на забезпечення безпеки харчування дітей. За його словами, має бути належна доставка продуктів у відповідному транспорті.

       Звернув увагу перший заступник міського голови й на стихійну торгівлю на вулицях міста. Він зауважив, що окрім ягід з землі продають молочні продукти, м'ясо тощо. Це становить небезпеку для здоров’я людей, адже ці продукти потребують спеціальних умов зберігання.

       Підтримав свого першого заступника і міський голова Микола Романюк. За його словами, необхідно контролювати ситуацію із реалізацією продуктів харчування. Звернув увагу міський голова й на продаж хлібобулочних продуктів. Він дав доручення у десятиденний термін перевірити місця реалізації хліба, зокрема, чи там дотримуються санітарні норми.

       Також Святослав Кравчук наголосив, що у  червні буде відзначатися багато державних свят, тому необхідно всім активізувати роботу й провести їх на належному рівні.

        Зауважив він, що дуже багато запитів надходить у міську раду щодо використання коштів на проведення «Ночі у Луцькому замку». Святослав Євгенович зазначив, що на проведення цього заходу залучають кошти спонсорів. За його словами, міська влада допомагає лише у вирішенні організаційних питань.

       Міський голова Микола Романюк дав доручення департаменту ЖКГ до кінця тижня обстежити піддашки над входами до під’їздів житлових будинків. Він зауважив, що нещодавно у місті Ковелі обвалився один піддашок і добре, що ніхто не постраждав.

      Також Микола Романюк зауважив, що на вчорашньому засіданні виконкому прийнято рішення про отримання більше 9 млн грн короткострокової позики. Він наголосив, що цей рік у фінансовому плані дуже складний. Загалом, необхідно повернути близько 34 млн грн боргів. У зв’язку з цим міська влада змушена взяти позику, аби вчасно виплатити педагогам кошти на оздоровлення та відпускні, розрахуватися з боргами за електроенергію.  

 

       Відділ інформаційної роботи міської ради

       (777904, 777946, 724727, 720665)