1. Головна
  2. Оперативна інформація

На позачерговому виконкомі розглянули питання щодо впровадження електронних квитків у громадському транспорті

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету підтримали два проєкти рішення, що стосуються впровадження електронних квитків у громадському транспорті.

Один з них - про упорядкування видачі електронних квитків для пільгових категорій громадян у місті Луцьку. Такі видаватимуть на безоплатній основі пільговикам, а також учням закладів загальної середньої освіти, які перебувають на обліку в Реєстрі за місцем проживання в Луцькій міській територіальній громаді.

Члени виконкому внесли зміни до тристоронньої угоди “Про організацію та обслуговування електронних систем у громадському транспорті міста Луцька”. Зокрема, на період впровадження у Луцьку системи електронної оплати проїзду на перевізників не будуть накладатися штрафи через відсутність рейсів, недотримання графіків руху. Також впорядкують правила видачі засобів контролю електронних квитків. Наприклад, якщо у перевізника працюють дві особи, що здійснюють контроль, то такому перевізнику дадуть 2 засоби контролю.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад зазначив, що впровадження електронної системи оплати проїзду дасть можливість побачити реальну кількість пасажирів, які користуються громадським транспортом, в тому числі пільговиків. Тому аби ця система запрацювала ефективно та вчасно, міська влада вирішила піти на певні поступки.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)