1. Головна
  2. Оперативна інформація

На приміщенні навчально-виховного комплексу № 9 відкрили меморіальну дошку Герою Максиму Гринчишину

На приміщенні навчально-виховного комплексу № 9 відкрили меморіальну дошку Герою Максиму Гринчишину

       19 лютого 2017 року внаслідок кульового поранення поблизу міста Авдіїївка Донецької області загинув лучанин Максим Гринчишин. Він народився 12 травня 1979 року. 14 серпня 2014 року призваний на військову службу Луцьким об’єднаним міським військовим комісаріатом у військову частину В 4264, що знаходиться в смт Старичі Львівської області, був командиром зенітно-ракетного взводу 1 механізованого батальйону 72 ОМБР. Під час військової служби підписав контракт на проходження військової служби за контрактом. 

       Сьогодні ж відбулося відкриття меморіальної дошки на приміщенні НВК № 9, де навчався Максим Гринчишин.

       Участь у заході взяли заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук, начальник управління освіти Зіновія Лещенко.

       Звертаючись до присутніх, Ігор Поліщук зауважив, що Максим Гринчишин є Героєм. За його словами, цей мужній чоловік любив свою Батьківщину і пішов її захищати. Він був справжнім бійцем, прикладом для наслідування. “Хочу подякувати мамі Максима за те, що виростила такого Героя. Ми повинні пам'ятати про нього та інших хлопців, які віддали своє життя за Україну”, - наголосив він та додав, що меморіальна дошка має бути нам нагадуванням про мужніх захисників, і ми повинні боротися за мир у нашій країні.

       Також перед присутніми виступили рідні Максима Гринчишина.

       Потому священослужитель Свято-Троїцького кафедрального собору освятив меморіальну дошку, яка встановлена на фасаді НВК № 9 поруч з дошкою іще одного Героя України Рустама Хамраєва, який теж загинув у зоні проведення АТО.

 

       Відділ інформаційної роботи міської ради

       (777904, 777946, 724727, 720665)