1. Головна
  2. Оперативна інформація

На Театральному майдані завершують благоустрій фонтану

На Театральному майдані завершують благоустрій фонтану

Благоустрій фонтану на Театральному майдані на фінішній прямій. Будівельники завершили вкладати гранітний камінь, а на амфітеатрі висаджують зелені насадження.

Всі роботи планують завершити до Великодня. На їх виконання спрямують понад 8 мільйонів гривень. Ці кошти були закладені в “Програму капітального ремонту фонтану з влаштуванням комплексу рекреаційних споруд на Театральному майдані в м. Луцьку Волинської області», з терміном реалізації у 2020-му році. Однак, з огляду на цілий ряд об’єктивних причин повністю реалізувати передбачені вказаною Програмою заходи та, відповідно, здійснити їх фінансування у повному обсязі протягом 2020 року не вдалось, в зв’язку з чим виникла необхідність у завершенні робіт та їх фінансуванні протягом 2021 року. В зв’язку з цим, відповідно, виникла необхідність внести зміни до Програми в частині термінів її реалізації та розмірів фінансування.

Нагадаємо, що на початковому етапі на будівництво фонтану в центрі Луцька закладали 16,7 млн грн, а після тендеру сума зменшилась до 12,4 млн грн. Ці кошти спрямовано не тільки на будівництво фонтану, але й на облаштування загального вигляду з встановленням елементів благоустрою.

Міський голова Ігор Поліщук зауважив, що на днях деякі інформаційні ресурси опублікували інформацію, що на ремонт фонтану в центрі міста додатково виділять 8,9 млн грн. “Нічого не буде виділятись, вартість робіт не зміниться. Як була у нас сума 12,4 мільйони гривень по тендеру, так вона й залишиться. Немає ніяких змін, нічого ніхто не додає. Коли висвітлюють якусь інформацію, треба бути обережним, щоб не перекручувати факти”, - зазначив він.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)