1. Головна
  2. Оперативна інформація

На вулиці Лесі Українки встановлено галерею просто неба ілюстрацій художниці Софії Караффи-Корбут до драми-феєрії Лесі Українки “Лісова пісня”

На вулиці Лесі Українки встановлено галерею просто неба ілюстрацій художниці Софії Караффи-Корбут до драми-феєрії Лесі Українки “Лісова пісня”

З нагоди відзначення 150 річниці від дня народження Лесі Українки, а також 110 річниці з часу написання “Лісової пісні”, управлінням туризму та промоції міста Луцької міської ради було підготовлено та встановлено галерею просто неба ілюстрацій художниці Софії Караффи-Корбут до драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня».

 

Українська художниця, яка творила в техніках кераміки, живопису, вітражу, і все ж, найповніше проявила себе у графіці – станковій, чорно-білій і кольоровій ліногравюрах та ілюстраціях до книжок. Протягом 1961-2001 років вийшло у світ 60 книжок з її ілюстраціями тиражем майже 7 млн примірників.

 

Феномен творчої особистості Софії Караффи-Корбут досконало розкрився в ілюстраціях до драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Над ними мисткиня трудилася чотири роки. Книга «Лісова пісня з ілюстраціями художниці» вийшла уже після її смерті.

Зараз оригінали цих ілюстрацій зберігаються у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки, філіалі Волинського краєзнавчого музею.

 

Галерея знаходиться на вулиці Лесі Українки та триватиме протягом місяця.

 
 
 
 
 
 

Управлінням туризму та промоції міста Луцької міської ради