1. Головна
  2. Оперативна інформація

На виконкомі прийняли рішення про затвердження єдиного оператора електронної оплати проїзду у місті Луцьку

На виконкомі прийняли рішення про затвердження єдиного оператора електронної оплати проїзду у місті Луцьку

Сьогодні, під час позачергового засідання виконавчого комітету, було прийнято рішення «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті та визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспорті послуги у м. Луцьку».

Згідно рішення, ТОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ» визначено єдиною особою, уповноваженою здійснювати прийняття оплати за транспортні послуги в громадському транспорті.

Одночасна робота двох і більше автоматизованих систем обліку оплати проїзду, використання електронних квитків чи інших не передбачених способів оплати проїзду в громадському транспорті Луцька забороняється.

Окрім того, усі перевізники міського пасажирського транспорту, незалежно від форм власності, зобов’язані невідкладно приєднатися до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті та встановити обладнання, необхідне для забезпечення її роботи. Рух транспортних засобів на міській маршрутній мережі без зазначеного обладнання, або ж з вимкненим обладнанням, заборонено. Остаточно електронна система оплати проїзду стане єдиним способом оплатити проїзд у громадському транспорті нашого міста з 11.12.2019 року.

Під час засідання виконкому начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов розповів, що на разі у міському громадському транспорті встановлено близько 140 валідаторів електронного квитка, систему відеоспостереження, оголошення зупинок та систему GPS-навігації; видано близько 100 тис. електронних квитків.

 
 
 

«Сьогоднішнє рішення є підтвердження того, що на території міста Луцька діє лише один оператор електронної системи оплати проїзду — ТОВ «СІТІ КАРД». Усі інші маніпуляції з боку перевізників будуть присікатися, за це вони будуть відповідати перед законом. Єдиний QR-код, який буде погодженим Луцькою міською радою, є QR-код оператора», - зазначив перший заступник міського голови Григорій Недопад.

 
 
 
 

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт додав: «Це рішення стане ще одним кроком назустріч впровадженню електронного квитка у нашому місті. Розуміємо, що йдемо першими, та робимо кроки, після яких виникає багато питань. Сьогодні ми оперативно реагуємо на всі ці питання, знаходимо відповіді та рухаємося у прийнятому нами стратегічному напрямку. Лучани повинні користуватися можливістю оплатити проїзд електронною карткою так, як роблять це люди у інших містах Європи».

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)