1. Головна
  2. Оперативна інформація

На засіданні круглого столу розглянули питання про безготівковий розрахунок у громадському транспорті

На засіданні круглого столу розглянули питання про безготівковий розрахунок у громадському транспорті

Сьогодні у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг відбувся круглий стіл щодо обговорення проекту рішення виконавчого комітету міської ради “Про затвердження Правил користування міським пасажирським транспортом (тролейбусом, автобусом) у м. Луцьку”. У заході взяли участь директор департаменту економічної політики Олександр Озінович, заступник директора департаменту економічної політики, начальник відділу інвестиційної політики Сергій Омельчук, начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов та представники виконавчих органів міської ради.

 
 
 

Присутні обговорили та внесли свої зауваження до проекту Правил, зокрема тих пунктів, що стосуються Картки лучанина та оплати проїзду у громадському транспорті за допомогою банківських карток.

 
 
 

Повідомляється, що рішення “Про затвердження Правил користування міським пасажирським транспортом (тролейбусом, автобусом) у м. Луцьку” остаточно розглядатиметься під час засідання виконавчого комітету 21 листопада. За його результатами відбудеться конкурс пошуку оператора безготівкових розрахунків у громадському транспорті.


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)