1. Головна
  2. Оперативна інформація

Найбільше порушень карантинних вимог фіксують на ринках міста

Працівники Держпродспоживслужби разом із правоохоронцями під час вихідних посилено перевіряли усі ринки, які працюють на території міста Луцька. Порівняно з минулими тижнями ситуація покращилася, але все ж виявили порушення карантинних обмежень. Зокрема, це стосується несанкціонованої торгівлі поблизу Завокзального і Центрального ринків. Також деякі порушення зафіксували у громадському транспорті, але загалом водії слідкують за кількістю пасажирів у салонах транспортних засобів, аби не було скупчення пасажирів. Про це йшлося під час онлайн засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

За даними управління охорони здоров’я, у Луцьку станом на сьогодні -362 лабораторно підтверджені випадки коронавірусної інфекції. За останні два дні, 20 та 21 червня, додалося 17 нових випадків. З діагнозом грип та ГРВІ до сімейних лікарів звернулися 55 лучан.

Продовжується перевірка міста на предмет дотримання вимог карантину силами Національної та патрульної поліції. На постійній основі проводяться профілактичні заходи у зв’язку із збільшенням кількості хворих а також відстежування контактних осіб та тих, хто перебуває на самоізоляції.

Працівники департаменту муніципальної варти здійснювали перевірку закладів громадського харчування, яким сьогодні дозволено розміщувати відвідувачів лише на літніх майданчиках на відкритому просторі та роботу в режимі доставки. Також вихідними вони обстежували громадський транспорт та ринки. Знову ж найбільше порушень було виявлено на ринку “Центральний”.

На сьогодні робота транспорту проходить в штатному режимі. Містом курсує 32 тролейбуси, 141 автобус. Збільшення пасажиропотоку у порівнянні з попередніми тижнями поки не спостерігається

Також у місті продовжується робота дитячих садочків із дотриманням усіх вимог карантину.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)