1. Головна
  2. Оперативна інформація

Наступного року у Луцьку з’явиться більше громадських відпочинкових зон

Наступного року у Луцьку з’явиться більше громадських відпочинкових зон

Цьогоріч у нашому місті зроблено величезний обсяг робіт у галузі житлово-комунального господарства. Ремонтували дороги, тротуари, прибудинкові території, інші об’єкти інфраструктури.

Сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась проінспектували хід робіт, що тривають на вулицях та прибудинкових територіях міста Луцька, допоки погодні умови не стають на заваді їх проведенню.

 
 

Спершу оглянули, як відбувається поточний ремонт прибудинкової території на перетині вулиці Сенаторки Левчанівської, 2 та вулиці Лесі Українки, 21. Це так заваний округ без депутата, тому мешканці самостійно звернулися до міської влади з проханням відремонтувати прибудинкову територію. На ці потреби з міського бюджету було виділено 192, 5 тис грн, відремонтовано частину двору — бруківкою облаштовано тротуари, встановлено водостіки, проведено асфальтування доріжки. Виконавець робіт — підприємство “Луцькавтодор”.

 
 

Потому вирушили на вулицю Ковельську, де розпочато капітальний ремонт прибудинкової території будинків № 62-64. За словами першого заступника міського голови Григорія Недопада, двір повністю буде викладений бруківкою. Тут встановлять сучасне освітлення та дитячий майданчик. Вартість ремонтних робіт складає 1 млн 442 тисячі гривень.

 
 
 
 
 
 

Також оглянули хід ремонтних робіт тротуарного покриття на ділянці від вулиці Шевченка до вулиці Глінки. Загальна вартість робіт - 2 млн 865 тисяч гривень.

 
 
 

Тривають роботи й з облаштування скверу між будинками № 31 та 33 на проспекті Волі. Зараз тут повністю демонтовано старе покриття та залишки благоустрою. Вже зроблено основу для геопластичних форм, вкладається бруківка та бордюрний камінь.

 
 
 
 
 

За словами радника міського голови Ігоря Поліщука, з міського бюджету на облаштування скверу кошти не спрямовували. Увесь комплекс робіт фінансує забудовник, який поруч будує багатоповерхівку. З бюджету міста наступного року будуть виділені кошти лише на озеленення скверу. “У сквері встановлять лавочки, смітники та ліхтарі. Навесні наступного року цей сквер буде одним із улюблених місць відпочинку мешканців проспекту Волі, прилеглих вулиць та усіх лучан. Це буде один із найкращих скверів у нашому місті. Також завершується облаштування зеленої зони на місці колишнього квіткового ринку на проспекті Волі, 3, 5. Наступного року працюватимемо на сквером Авіаторів, де хочемо втілити цікаве дизайнерське рішення. Ми беремо курс на створення нових громадських відпочинкових зон”, - зазначив Ігор Поліщук.

У 2019 році буде капітально відремонтована прибудинкова територія на вулиці Шопена 13, 15. Ремонт розпочали близько двох тижнів тому. Виконавець - підприємство “Ространс”. Загальна вартість ремонтних робіт - 1 млн 438 тисяч гривень.

 
 
 
 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)