1. Головна
  2. Оперативна інформація

Не збавляймо обертів у підтримці наших військових

Не збавляймо обертів у підтримці наших військових

Луцький центральний пункт допомоги продовжує підтримувати українських військових, які боронять нашу державу від російського агресора, а також цивільних, які постраждали від війни та залишили свої рідні домівки.

 
 

Зокрема, минулого тижня від Луцького центрального пункту допомоги на Київщину та до військових частин, загонів тероборони та медичних закладів, що обслуговують армійців, відправлено 5,5 тонн гуманітарних вантажів.

 

За словами волонтерів Центру, кожен вантаж надзвичайно важливий та особливий. Адже за кожною переданою коробкою чи пакунком стоять дзвінки з передової зі словами вдячності від наших захисників.

Тим часом, працівники Луцького центрального пункту допомоги просять лучан та усіх небайдужих громадян не збавляти обертів в наданні допомоги для військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб. Адже тільки спільними зусиллями на передовій та в тилу, ми зможемо перемогти ворога.

 

Станом на сьогодні, хлопцям необхідний військовий одяг, футболки та нижня білизна, гумові тапочки, а також вода, крупи, олія, лопати та цигарки.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)