1. Головна
  2. Оперативна інформація

Невдовзі у ЦНАП можна буде отримати послуги РАЦС

Невдовзі у ЦНАП можна буде отримати послуги РАЦС

Підписано узгоджене рішення про співпрацю між департаментом “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради з Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області щодо організації надання адміністративних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану.

Реалізація рішення здійснюватиметься відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 29.08.2018 №2825/5 “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.08.2018 за №979/32431, вимог статті 40 Закону України “Про місцеве самоврядування”, Закону України “Про адміністративні послуги”, Закону України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану”.

Невдовзі через ЦНАП можна буде подати документи з державної реєстрації актів цивільного стану, а саме на видачу свідоцтва про народження; державну реєстрацію шлюбу; державну реєстрацію розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей; державну реєстрацію зміни імені; внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання; державну реєстрації смерті.

Варто зазначити, що повноваження у прийнятті рішення у проведенні державної реєстрації актів цивільного стану залишаються за Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області, однак прийом документів на зазначені послуги будуть надаватися через адміністраторів ЦНАП.

На даний час доопрацьовується програмне забезпечення на право ведення адміністраторами Державного реєстру актів цивільного стану.

Послуги з державної реєстрації актів цивільного стану доповнять комплексне надання адміністративних послуг за моделлю “Життєва ситуація”, які вже надаються через ЦНАП у місті Луцьку.

Про старт пілотного проекту з отримання послуг з державної реєстрації актів цивільного стану через адміністраторів ЦНАП буде повідомлено додатково.

 

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”