1. Головна
  2. Оперативна інформація

Нове дорожнє покриття отримає найдовша вулиця приватного сектору Луцька

Нове дорожнє покриття отримає найдовша вулиця приватного сектору Луцька

У Луцьку не припиняються ремонтні роботи дорожнього покриття і благоустрій пішохідних зон. На плановий огляд ходу робіт вирушили сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк.

Відтак, було проінспектовано нове асфальтне покриття проїзджої частини на вулиці Петра Маха. Попередня дорога була пошкодженою, проте сьогодні ця ділянка може похвалитися надійним асфальтом, зокрема і при виїзді на вулицю Захарова.

Завершено роботи з ремонту тротуарного покриття на проспекті Відродження, в районі мосту через річку Сапалаївка. Тепер на прохання мешканців тут викладено бруківку, зроблено акуратну пішохідну доріжку. Загальна вартість робіт – 188 244, 49 тис. грн.

 
 

У стадії завершення також благоустрій пішохідної зони, що знаходиться навколо навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 – ліцей».

 
 
 
 
 

Влаштовано пішохідну зону також біля дошкільного навчального закладу №3 на проспекті Молоді.

 
 
 
 
 

На вулиці Гущанській проводяться роботи з влаштування щебеневого покриття з напівпросочуваннням бітумною емульсією. Варто відзначити, що ця вулиця є найдовшою у приватному секторі міста Луцька, а її довжина сягає близько трьох кілометрів.

 
 
 
 
 
 

«Мешканці вулиці десятками років писали звернення, аби провели її ремонт. Сьогодні ж бачимо, що замісь того болота, що тут було, нормальне тверде покриття. Люди зможуть ним користуватись у будь-яку пору року. Особливу увагу також приділяємо і тротуарам, і пішохідним доріжкам, особливо, якщо вони у районі шкіл чи садочків, вкладаємо бруківку. Працюємо активно, адже усі ці роботи – це обличчя міста, і воно змінюється сьогодні у кращу сторону», - зазначив Ігор Поліщук.

«Дуже задоволені роботою «Луцькавтодору», адже вони показали високу якість такого типу робіт. По місту робиться безліч таких доріг, і там, де колись був ґрунт – тепер чудова дорога із напівпросочуванням», - додав Григорій Недопад.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)