1. Головна
  2. Оперативна інформація

Обговорили зміни до проекту рішення «Про оператора електронних систем у місті Луцьку»

Обговорили зміни до проекту рішення  «Про оператора електронних систем у місті Луцьку»

Сьогодні у конференц-залі департаменту ЦНАП відбулось засідання круглого столу щодо обговорення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 21.11.2018 № 745-1 «Про оператора електронних систем у місті Луцьку».

Зміни стосуються умов проведення майбутнього конкурсу, за результатами якого міська влада обере підприємство-оператора, що забезпечить функціонування у Луцьку системи електронного квитка та безготівкової оплати проїзду у маршрутних таксі та тролейбусах. До пропозицій, зазначених у проекті рішення, надійшли також додаткові від управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності і підприємства «Візор».

До обговорення проекту рішення долучились перший заступник міського голови Григорій Недопад, начальник управління транспорту та зв'язку Володимир Степанов, депутати міської ради, працівники виконавчих органів, перевізники.

 
 

Начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов повідомив, що у маршрутних таксі міста планують встановити спеціальне обладнання, з пультом управління для водіїв та засобами зв’язку із диспетчерами. Також він додав, що водії маршрутних таксі змушені будуть стежити за дотриманням графіків руху транспорту та інших правил, у разі невиконання яких передбачено штрафи. У маршрутних таксі встановлять спеціальне обладнання із пультом управління для водіїв, аби у разі потреби оперативно зв’язатися із диспетчером.

Заступник начальника управління транспорту та зв'язку міської ради Олександр Середа ознайомив присутніх з основними положеннями запропонованих на сьогоднішній розгляд документів.

Також присутні обговорили можливість участі у конкурсі для нерезидентів України.

 

У подальшому проект рішення буде внесено на розгляд комісії та затвердження виконавчого комітету.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)