1. Головна
  2. Оперативна інформація

Очільники міста ознайомились із ходом ремонтних робіт у школах Луцька

Очільники міста ознайомились із ходом ремонтних робіт у школах Луцька

Міська влада ні на хвилину не забуває про стан закладів освіти у Луцьку. Тож сьогодні секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління освіти Зіновія Лещенко вкотре вирушили з інспекцією, аби ознайомитись із ходом ремонтних робіт у школах нашого міста.

На разі триває капітальний ремонт спортивного залу в загальноосвітній школі №20. Стіни обшиваються дерев’яною шалівкою, іде підготовка до ремонту підлоги. Здійснено повну реконструкцію у відповідності із державними нормами системи електропостачання спортивної зали, замінено освітлення, встановлено аварійні вимикачі. Капітально відремонтовано стелю.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Широкого спектру робіт потребує і спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5. Розбитий асфальт на подвір’ї закладу планується замінити на бруківку. А вже найближчим часом школа отримає повністю нові вбиральні.

 
 
 
 

Оновлені санвузли отримає також навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 – ліцей». Окрім цього, завдяки благодійній допомозі дирекції закладу вдалось облаштувати нову креативну кімнату, та своїми силами доглядати за нещодавно зведеним навколо школи сквером.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)