1. Головна
  2. Оперативна інформація

Одне із найнебезпечніших перехресть нашого міста отримає нові світлофори

Одне із найнебезпечніших перехресть нашого міста отримає нові світлофори

Сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась здійснили плановий огляд робіт із покращення благоустрою міста.

Відтак, посадовці ознайомились із ходом капітального ремонту перехрестя вулиць Дубнівська та Карпенка-Карого. Тут, задля розвантаження об’їзної дороги, планується розширити проїзну частину в сторону вулиці Карпенка-Карого, що дозволить пропустити більший потік автомобілів із сторони села Рованці.

 
 
 
 

Вже зовсім скоро перехрестя вулиць Карпенка-Карого, Задворецька, В’ячеслава Чорновола отримає новий світлофор. Досі, це перехрестя було одним із найнебезпечніших у нашому місті, проте заплановані заходи із регулювання дорожнього руху мають покращити ситуацію. На разі уже встановлено оцинковані опори під LED-світлофори, котрі планується встановити протягом першого тижня жовтня. Також тут проводяться роботи із благоустрою території.

 
 

Тривають роботи з капітального ремонту прибудинкової території на місці колишнього квіткового ринку, що на проспекті Волі 3, 5, 7. Тут облаштовують сучасний затишний сквер, передбачено місця для паркування.

 
 
 
 
 
 
 
 

“Це перший новий сквер, який з’явиться у Луцьку за багато-багато років. На щастя, нам вдалось домовитися з підприємцями, і запланований сквер стане справжньою окрасою центру міста. Окрім того, ми відремонтуємо прибудинкові території. Це буде комплекс робіт, який буде гарно дивитися і з проспекту Волі, і з приміщення дитячої поліклініки”, - зазначив Ігор Поліщук.

Окрім того, завершуються роботи з відведення дощових та талих вод з проїзної частини проспекту Волі. Раніше, під час сильних зливових дощів вода могла зібратися біля бордюру та перешкоджати руху пішоходів.

 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 77946, 724727, 720665)